Ubytování v hlavní budově:

  1. Apartmán s balkónem – Jedná se o  apartmán ve zvýšeném 1. patře o velikosti 60 m². Apartmán má multifunkční místnost, tj. obývací pokoj se sedací soupravou, TV a vybavenou kuchyní s jídelním stolem (mikrovlnka, varná konvice, sklokeramická deska, lednička,….), koupelnu s pračkou a samostatné WC. Dále jsou v apartmánu 2 samostatné pokoje. Apartmán disponuje velkým balkonem se zahradním posezením. WIFI po celém objektu zdarma. V ceně je zahrnuto povlečení a ručníky.
  2.  Apartmán s výhledem do zahrady – jedná se o apartmán v nadzemním přízemí o velikosti 80 , Apartmán disponuje vstupní halou, ze které se samostatně vchází do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a samostatného WC. Kuchyně je plně vybavená s jídelním stolem, varnou deskou, troubou, myčkou, mikrovlnkou, ledničkou, varnou konvicí, …..). V obývacím pokoji je sedací souprava, TV a vchod na velký balkón se zahradním posezením. Z obývacího pokoje se jde do ložnice s manželskou postelí. Z kuchyně se vchází do pokoje se dvěma samostatnými postelemi. WIFI zdarma v celém objektu. V roce 2022 proběhla v tomto apartmánu velká rekonstrukce.V ceně je zahrnuto povlečení a ručníky.
  1. Studio – Nově k dispozici v přízemí (bez schodů) studio o velkosti 20m m² s kuchyňskou linkou, lednicí a mikrovlnnou troubou, sklokeramická varná deska, varná konvice (plně vybavená kuchyně včetně kuchyňských potřeb). Dvě samostatné postele – možno přisunout k sobě, TV, venkovní posezení. Součástí je vlastní koupelna – sprchový kout + WC. WIFI zdarma v celém objektu .V ceně ubytování je povlečení + ručníky.

Samostatně umístěn:

  1. Zahradní dům (de luxe) – je samostatně stojící moderní domek s provětrávanou dřevěnou fasádou o velikosti 50 m², který se nově pronajímá od května 2021. Skládá se z velké multifunkční místnosti, která má velký jídelní stůl, sedací soupravu, TV,  dvě samostatné postele a kuchyňskou linku (s ledničkou, sklokeramickou deskou, varnou konvicí, plně vybavenými kuchyňskými potřebami, ….). Dále disponuje samostatnou ložnicí s manželskou postelí, nočními stolky a stolkem na PC a samostatnou šatnou, která je součástí ložnice. Před domkem je samostatný vydlážděný prostor k posezení a velkým zahradní gril. Děti mají k dispozici ihned u domu travnatý prostor.

Pro všechny apartmány bude k dispozici v letní sezónu menší bazén o průměru 3,5m a travnatá plocha. Pro malé děti klouzačka s dětským traktorem. Pro apartmány z hlavního objektu je k dispozici ještě venkovní dřevěná pergola pro grilování u domu.

Při příjezdu vybíráme za každý apartmán kauci ve výši 2500,- Kč, která bude v den odjezdu vrácena při předání apartmánu.

Parkování aut je možné v objektu, možnost úschovny kol v uzamčené budově.

Samozřejmě  lze čerpat pobyt přes FKSP, na vyžádání vystavíme pro  Vašeho zaměstnavatele fakturu.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2023 Levné ubytování v okolí Olomouce. All Rights Reserved